Kule Demir Doğrama -   0535 241 61 43 & 0 543 382 88 38

Kurumsal

 

Firmamız taahütlerimiz deki ana prensibimiz olan; güvenli, ekonomik ve kaliteden ödün vermeyen iş anlayışımız neticesinde günden güne artan iş potansiyelimize paralel olarak genişleyen kadrosuyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Firmamız yapmış olduğu sanayi yapısı, konut, işyeri, çatı uygulaması, köprü yapımında çelik konstrüksiyona uygun statik programlarla projelendirmesini tamamlayıp, atölyemizde yapmış olduğumuz imalat ve yerinde yapmış olduğumuz montaj işlerini teknik kadronun gözetiminde projelere uygun olarak gerçekleştirmektedir.

Özellikle deprem bölgelerinde hafif taşıyıcı sistem olma özelliği, yapım süresinin kısalığı, sökülüp takılabilir özellik taşıması, yapım süresinde çevre kirliliğinin az olması, büyük açıklıkların ekonomik olarak geçilebilirliliği ve her türlü mimari projeye uygun çözümler üretebilir oluşundan dolayı yapımı kaçınılmaz olan çelik konstrüksiyon binalarla ilgili gelişen son teknoloji ve malzemeler uygun olarak firmamız katıldığı fuarlarla da kendini günden güne geliştirmektedir.

Müşteri memnuniyeti, taleplere hızlı cevap verebilme, dürüstlük, uygun fiyat, şeffaflık, kaliteye odaklılık, güncellik prensiplerini her zaman ön planda tutarak hızla büyüyen dinamik, değişme ve öğrenmeye açık yapımızla hedeflerimize hızla yaklaşıyoruz. Bu değerler ile beraber gelen sorumluluğun farkında olan ve muhafaza etme için hassasiyetimizle gösterdiğimiz çabanın bilincindeki değerli müşterimize teşekkür ederiz.