Kule Demir Doğrama -   0535 241 61 43 & 0 543 382 88 38

Demir Korkuluk

Pencere korkuluk demiri; pencereler yolu ile eve giriş yapmak isteyen kişileri ev sınırları dışında tutmaya yarayan demir doğrama ürünlerdir. Demirin sağlam yapısı ile bu fonksiyonel korkuluk demirleri; evinizi aşılması imkânsız bir kaleye çevirecek ürünlerdir.

Ferforje pencere korkuluk demiri, demir parmaklıkları sayesinde hem kötü niyetli kişileri huzurlu ve güvenli olması gereken sıcak yuvamızdan uzak tutar hem de görsel anlamda yüksek estetik algısı yaratır.

Bu dayanıklı korkuluk çeşitleri; yalnızca dışardan gelebilecek tehditlere değil; ev içinde gerçekleşecek bir takım beklenmedik kazalara da engel olur. Bu bağlamda ev içi güvenlik sağlarlar. Özellikle bebek, çocuk ve evcil hayvanlar için pencereden aşağı gerçekleşecek her türlü düşüşü de engeller. Bir sepet misali dengesini kaybeden canlıyı tutan bu ürünler güvenlik alanında yüksek seviyeli tam koruma sağlar.

Bu ürünler sahip oldukları tasarım detayları olan ince işçilikleri, özgün biçimleri, fonksiyonları, motifleri, desenleri, işlemeleri ve figürleri ile evinizin görselliğini pekiştirir. Tıpkı bir tablo ya da biblo gibi evin görselliğini tamamlayıcı bir unsur olan bu korkuluklar güzellikleri nedeni ile de sevilerek ve beğenilerek tercih edilir.